Švédské banky

Author: Ivan Tichý | Last change: 2014-08-20 22:39:44

No já snad nasral samotného Satana.

V bance, otvírací doba od 10:00 do 13:00 s pauzou na oběd:

Dobrý den, potřeboval bych výpis z účtu. Od té doby, co jsem si u vás změnil doručovací adresu, tak mi žádné nechodí.

Typičovole, já myslel, že umřu. Tak zaprvé jsem tam šel nadvakrát, protože na jednu návštěvu toho bylo moc. Adresu jsme změnili, ale změnu jsme ztratili. Změnit nemůžeme, protože u vás máme záznam na jinou adresu od daňového úřadu, na adresu jinou vám to nepošleme, protože to je adresa firmy, a to ne, a co tam děláte?, vy tam pracujete?,a máte pracovní povolení?, k čemu chcete ten výpis z účtu?, na co to použijete?, já vám ho nedám, moment, odběhnu si, … šuškání s vedoucím pobočky ve Švédštině…, nezměníme to a na to, proč se to předtím nezměnilo, na to vám odpověď nedám. Můžeme vám to poslat na jinou adresu, ale ne na tuto adresu, anebo na tu neplatnou adresu, kde už nebydlíte, kdybyste chtěl, a co tady jako děláte?, vy tam pracujete?, co děláte?, oni vám sem posílají výplatu?, co to máte za firmu?, co tam firma dělá?, co to chcete zaplatit?, k čemu to je?, nedám vám potvrzení, mějte se pěkně, naschle.

Zabít. Pomalu. Předdatovaně jsem si objednal výpis poštou, na novou adresu, pokud si tu novou adresu zapamatují. Nicméně myslím, že jsem tam asi nešel naposledy.

O půlhodiny později mě kontaktoval finanční úřad. Vy tam pracujete?, co tam děláte?, jak dlouho tu jste?, ..

Já mám papíry a daně v pořádku, s daňovým úřadem řešíme registraci/ne­registraci firmy ve Švédsku, ale moc to nejde, protože jsou hloupí a neumí anglicky. Nicméně, toto to rozehnalo, ozval se mi někdo, s kým se dá domluvit, takže to snad dořeším. Děkuji za udání, pomohlo.

Comments

on 2014-08-21 20:49:01 wrote:

Ivčo, dobrý večer, tak už se nezlob, ouředníci na celém světě jsou spolek…, raději slušně – nevyzpytovatelní. Raději mysli na něco lepšího Přejeme Ti s babičkou k zítřejším narozeninám vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenost v osobním i pracovním životě Motorka ať Ti jezní spolehlivě, ale pomalu. a také konec trápení se všemi bankami. Babička se Ti snažila dovolat ale "Marné volání " Děkuje Ti za pozdrav a blahopřání a díky za pohled z výletu. Pa, pa a srdečný pozdrav zasílá B + D

Insert new comment