Taková normální dovolená

Author: Ivan Tichý | Last change: 2014-08-16 18:31:10

Visby, zazobaná mládež, soukromý tryskáč a Tři sestry.

Měl jsem tu stížnost na ukrutně dlouhé příspěvky, tak to uděláme tentokráte krátké. A hlavně se mi nechce nic psát, dělám to tak trochu jen z pocitu povinnosti.

Žena za mnou přiletěla do Švédska, pobyli jsme jeden den v Lundu a pak jsme letěli do Visby. Nádherné historické městečko, ze kterého se vyklubal ráj nočních podniků a klubů. Do jednoto mě dokonce nepustili, páč jsem tam přišel v kraťasech. Když jsem se tam vrátil, pro změnu jsem neměl kartu na placení. Nějaké fotky: http://ivih.rajce.idnes.cz/…08-04_Visby/

Pak jsme letěli do ČR, zajezdil jsem si s motorkou na okruhu: https://www.youtube.com/watch?… (včetně elegantního nechtěného průjezdu do depa na konci). Následně i včetně těsného skorokarambolu kolegů a klidné cesty domů: https://www.youtube.com/watch?…. Následoval klidný motosraz s lechtivými prvky: http://ivih.rajce.idnes.cz/…-04_Motosraz. Následoval festival Keltská noc s lehce punk stylem: http://ivih.rajce.idnes.cz/…_Keltska_Noc a s Ivánkem, co si to hodil: https://www.youtube.com/watch?…. Dali jsme si Vypsanou Fixu, Tři sestry, Krucipüsk, Wohnouty, apod. A to vše v první radě včetně bitky!

A pak šup do Švédka hrabat škatule. Detaily jako návštěva kovárny, jistého soukromého klubu, nákupy motooblečení, předělání koupelny, výlet do jižních Čech a návštěva nemocnice, koupě nového nádobí, reklamace nádobí, reklamace motooblečení a odeslání kamionu se sluchátky na vrácení, už pak v této smršti zapadá.

Jo a konečně jsem si vybral sluchátka.

Comments

on 2014-08-11 21:31:14 wrote:

Stručné, výstižné. Myslím, že by nikdo neměl mít stížnosti.Snad jen chybí do součtu reklamace držáku na motorku :) Jinak, perfektní fotky, krásné zážitky, spousta vzpomínek…

Darksword on 2014-08-13 22:06:35 wrote:

Chválím krátký příspěvek :-))

Míša on 2014-08-15 15:32:33 wrote:

Švédsko krásné, motosraz zdá se být poněkud nechutný a bungee jump- WOW :D

Ivan on 2014-09-16 10:07:32 wrote:

Od toho motosrazy jsou :)

Insert new comment