Jak jsou ti lidé každý jiný

Author: Ivan Tichý | Last change: 2014-06-01 23:19:12

Už jsem přestěhovaný a nasávám atmosféru

Jsem v novém bytě, užívám si to. Ač se tedy stále učím. První cvičební pokus zkoušky na 66%, druhý na 95%. Limit je 65%. Tak doufám, že na ostro to také napoprvé napíšu na 66%.

Byt je krásný. Sic to tu majitel moc nepoklidil a nechal tu krámů, že si nemám pořádně kam dát svoje věci, i tak je to pěkné. Dávám zde fotky.

Jedna věc je ale velmi milá. Byt je krásně zařízený. Krásné citlivě volené doplňky. Svíčičky, blbůstky, kožešinky, vyvoněné to tu je. I on je takový něžně vypadající, sportující modrooký blonďáček, pracující jako architekt zahrad. Já být holka, tak z něj budu úplně roztátá.

No a do toho, já si přinesu učení, mezi svíčky posadím notebook a papíry s poznámkami. Vedle kožešinky posadím provizorně košík z Tesca, do kterého dávám špinavé prádlo. Tak na to koukám a říkám si, že jsem tu tak nějak narušil tu atmosféru.

Budu se kochat a učit, jak se to dělá :) Je to tu hrozně útulný. Jo .. a slečna evidentně používá vanilkový parfém.

Comments

Pupik on 2014-06-02 20:40:29 wrote:

Mám jen jedno slovo… Závist :) Ale snad to uleví tvým nervům, i když k tomu by možná stačilo jen zbavit se Tedíčka :D , ale chápu, že tohle je lepší. Jinak, ten smysl pro detail je dokonalý. Máš se co učit :D

Insert new comment