Parov Stelar

Author: Ivan Tichý | Last change: 2014-03-17 21:40:20

To byl zase výlet. Se mi to nějak prodražuje.

Pracovní týden jsem ukončil již ve čtvrtek a večer se vydal do Prahy. Bus, vlak, letadlo. Zahrál jsem si takovou socializační hru. Každou slečnu, vedle které budeš sedět, oslovíš a budeš si s ní povídat. No inu dařilo se. Slečna z Německa fotící si most. Vysoká blond slečna pracující v Ikea. Slečna studentka psychologie z Arménie. Zajímavé. Slečnu z Ikea jsem rovnou zneužil k zavolání taxíka, protože jsem si při příjezdu do ČR nechtěně zablokoval české číslo. To potěší, když ho potřebujete. Taxíka jsem na letišti nenašel, takže jsem stejně musel jet drahým. Tak nějak jsem neměl klíče od bytu (co už).

V pátek jsem lítal jako hadr na tyči, administrativa, úřady, banky, notář, já nevím, co ještě. Jo. Holič!.

Doma jsem nenašel PUK k Českému číslu, asi je ve Švédsku.

Odpoledne jsem vyrazil na koncert Parova Stelara do Brna. Autobusem poté, co mi na poslední chvíli zmizela rezervace na do(prdele) Student Agency. Protože jsem na to měl prostě pořád dost času, že.

No, v Brně, najít dva Slovenské kolegy bez telefonu. Našli jsme se, ale jen dva. Nicméně i to stačí, tak jsme šli najít hospůdku. Zajímavý zážitek. Člověk někam jde, neví kam. Někam dojde a podívá se, že je tam restaurace. Vejde a nezná to. Náhodou zamíří k nějakému stolu a sedne si. Podívá se na zeď a.. tu zeď znám. Podívá se na ten stůl a říká „Ten stůl znám.“. Třetímu kolegovi se zjišťuje adresa „Václavské náměstí 55 cosi“… „tu adresu znám“ „tu už jsem od tohoto stolu někomu jednou volal“ „a říkal jsem to stejné, jako tehdy“ "to je jak na Václaváku v Praze, ale je to v Brně (výtopna, pivo jezdí vláčkem).

Řekl bych, že jsem tam už někdy byl.

Posilnili jsme se krkovičkou a lahodnými moky a vyrazili na Výstaviště. Dostali jsme se dovnitř, v podstatě bez problému, jen telefon mi upadl na zem zde. Celý koncert probíhal celkem v poklidu až na tři potyčky a nějaké drobnosti okolo. Prevíti nezahráli moji nejoblíbenější. Vytknul bych dlouhý a špatně nazvučený začátek (úvodní dva umělci).

Inu okolo 00:48 jsme se odebrali ven a já tak nějak zjistil, že mi to za 12 minut jede. Takže jsem opustil zcela bezohledně kamarády (za což se veřejně omlouvám) a nějak se dostal domů. Nějak.

Dle informací, které mám, jsem udělal dobře. Protože v 7:48 mi přišla zpráva, že jsou někde v baru. To ne, na to už jsem moc starej a bohatej.

Pohodová sobota. Převalování v pelíšku, vrnění přecházející do vrčení, nějaké jídlo, ležení, poprďávání, převalování, jídlo. Večer série hororů. Insidious 1 a 2. Pěkné. Me like.

Pak nevím. Tuším, že byla neděle. V neděli jsem něco dělal. Jo.. ta svině kotel přestal topit. Jsem musel vstát a opravit to. Pak jsem si zase neopravil telefon (nebudu komentovat). Tak jsem si koupil nový.

Ráno jsem letěl a potkal slečnu z Ikea. Nabídl jsem ji sušenku. Vzala si :)

Fotky: http://ivih.rajce.idnes.cz/…Stelar_trip/

Ve Švédsku jsem nenašel PUK k Českému číslu. Je v ČR.

Comments

Matus on 2014-03-18 14:03:51 wrote:

K PUK kodu blahozelam. Ked je dobra nalada, pokracuje sa do rana :-D

Insert new comment