Místní bary a tak

Author: Ivan Tichý | Last change: 2014-01-30 14:45:35

Tak jo, krásný holky, lidé se vybarvují.

Byl jsem v místním baru. Poznamenám, že ne v tom nejlepším. Z toho, jaký tam chodí holky, si chlap sedne na zadek. Vím, co se o Skandinávii říká. Viděl jsem i fotky. Nicméně, je to lež, realita je mnohem drsnější. Navíc, všechny jsou opilé a hravé. A navíc to bylo v Sobotu.

Dobře, ne všechny jsou opilé a hravé. Některé jsou jen hravé a některé jsou jen opilé.

Poznamenám, že jsem si žádnou nedovedl domů, takže netřeba závidět a mstít se.

A poznamenám, že se Švédi vybarvili. Ti, co si se mnou denně Skypeují, tak vědí. Dnes zas něco podobného. Čekám na namol opilého spolubydlícího před klubem, abych ho odvedl domů, a prevít mi zdrhne, když potká druhou spolubydlící (podotknu, že je z Estonska a její povolání je „tanec“, nejraději břišní, takže jeho myšlenkové pochody chápu). Příště na na šrot opilého spolubydlícího, co neumí chodit, čekat nebudu a hlídat ho už vůbec ne.

Po cestě domů, jsem je potkal a poslal někam.

Druhý den jsem si to trochu žehlil a oťukával situaci. Je to těžký se socializovat, teda alespoň pro mě :) Jsem strašně nasírací.

Plánuji, že se stanu studentem (buďto švédštiny anebo tu mají nějaký zajímavý seminář, kde si člověk může hrát s urychlovačem částic (to bude fotka na Facebook! a možná to bude i poučné)).

Proč to plánuji? Mají tu studentské kluby, kam smí jen studenti, je to tam levnější a lepší :)

Comments

Pedro on 2014-01-28 19:11:07 wrote:

Marně jsem přemýšlel, jaký může být důvod stát se znovu studentem. A už to vím :-)

Ivan on 2014-01-28 19:41:51 wrote:

Já si to jednou zkusil – když jsem rekonstruoval byt, tak jsem se nastěhoval na koleje. Dělak jsem chudého studenta :) To bylo legrace. A pak jsem tu školu dodělal :(

Insert new comment